Baseny termalne Słowacja

Baseny termalne Słowacja - Termalne baseny są rozmieszczone na całym obszarze Słowacji. Słowackie baseny termalne oferują szeroki wachlarz chemicznych i fizycznychwłaściwości wód termalnych. Różnorodność fizycznych ichemicznych właściwości wody termalnej jest stosowany w leczeniuróżnych problemów zdrowotnych ludzi.

 
 • Źródła i wody termalne w Słowacji


 • Baseny termalne Slowacja - Veľký Meder - Thermal Corvinus

 • Baseny termalne w Veľkým Mederze lub kąpiele termalne Veľký Meder, nazywane - Thermal Corvinus są termy z długoletnią tradycją. 
 • Termy - baseny termalne w miejscowości Veľký Meder mają długą tradycję i są dogodnie dla dojazdu samochodem z Polski. Leży tylko 65 km od Bratysławy, w pobliżu granicyaustriackiej i węgierskiej, pozwalając na wizytę w innych krajachw okolicy Veľký Meder. 
 • Lecznicze właściwości wody w basenachtermalnych w Veľkým Mederze

 • Lecznicze właściwości wody w basenachtermalnych w Veľkým Mederze pomoże wyeliminować schorzeniaruchu. Kąpiele termalne w Veľký Meder oferuje swoim klientomszeroką gamę usług. Znajdziesz miejsce na regeneracje,rekreacje, rozrywkę, wysokiej jakości zakwaterowanie orazmożliwość skosztowania kulinarnych specjałów regionalnej południowej Słowacji w obiektów gastronomicznych irestauracjach.
 • Odpoczynek i regeneracja topriorytet w termalnych basenach Corvinus Thermal 
 Veľký Meder

 • Odpoczynek i regeneracja topriorytet w termalnych basenach Corvinus Thermal 
 Veľký Meder na Słowacji, które są dostępne dla zwiedzających 365 dni wroku. Veľký Meder oferuje szeroki wybór noclegów - dokładnie według gustówklienta.
 


 • Baseny termalne Słowacja - Sturovo

 • Kąpielisko termalne SturovoKąpieliskotermalne Sturovo. Do wyposażenia obiektu należą zjeżdżalnie, minigolf, tenisstołowy, wypożyczalnia sprzętu sportowego, siatkówka plażowa,boisko sportowe, korty tenisowe, tor do wyścigów samochodowych, zapewnia również możliwość jazdy konno. Jezioro o powierzchni 2ha pozwala na żeglarstwo, kolarstwo i rybołówstwo. Nie brakuje turestauracji i budek z przekąskami. W przypadku niesprzyjającychwarunków atmosferycznych do dyspozycji pozostaje kryty basen z wodątermalną, który jest dostępny przez cały rok. Temperatura wodywynosi 30-38C. Woda termalna wspomaga leczenie chorób stawów, kręgosłupa,uwalnia zmęczenie mięśni i sprzyja ogólnej regeneracji organizmu.Temperatury dnia w miejscowości Sturovo i okolicy na podstawiewieloletnich pomiarów w miesiącach maj, czerwiec i wrzesieńwynoszą 25-31C
 

 • Baseny termalne Słowacja - Baseny termalne - Aquapark Tatralandia - 

 • Tatralandia to największy wodny ośrodek rozrywki i wypoczynku na Słowacji, w Czechach i w Polsce i, równocześnie, najbardziej udany projekt ruchu turystycznego na Słowacji w ciągu ostatnich 10 lat, który koniecznie musicie odwiedzić, a jeżeli raz przyjedziecie na pewno będziecie chcieli tu wrócić... Położony jest wśród wspaniałej scenerii gór na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z pięknym widokiem na Zachodnie i Niskie Tatry.
 • Baseny termalne Slowacja - Tatralandia

 • Oddalony jest ok. 2 km od centrum Liptowskiego Mikulasza i prowadzą do niego dogodne dojazdy ze wszystkich głównych ciągów komunikacyjnych. Sercem całorocznego Aquaparku Tatralandia jest źródło termalnej wody, bijące z głębokości ponad 2500 m, o tempereturze 60,7 °C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny jest wśród wód Liptowa wyjątkowa. Jej częścią składową są wody z morza, które wypełniało Kotlinę Liptowską przed 40 milionami lat. Mineralna woda Tatralandii działa leczniczo na aparat ruchowy i oddechowy.
 


 • Baseny termalne Besenova Slowacja

 • Baseny termalne Besenova Slowacja. Kąpieliskotermalne Beseniova. Kąpielisko termalne Besenovama 8 basenów zewnętrznych i trzy zadaszone, ośrodek wellness,centrum relaksu, restaurację, saunę i pozwala na mnóstwoaktywności. Baseny pływackie są napełnione wodą o temperaturze28-40°C, która zawiera składniki mineralne. Woda wspomaga walkę zwieloma chorobami, np.: reumatycznymi i urologicznymi oraz układuoddechowego. Woda w basenach zewnętrznych ma kolor czerwono-brązowyi charakterystyczny zapach, co świadczy o dużej zawartościminerałów.
 

 • Baseny termalne Słowacja - Kąpielisko termalne Piestany

 • Kąpielisko termalne Piestany. Kąpielisko termalne Piestany znajduje się ok. 100 km na południe od basenów termalnych Velky Meder (Calovo) Kąpielisko termalne Velky Meder – perła Wyspy Żytniej –w swojej 30-letniej tradycji głęboko wpisało się w świadomościswoich gości i znalazło swoje miejsce na stronach katalogów biurpodróży. Baseny termalne Piestany i baseny termalne Velky Meder mają jeden wspólny mianownik. Źródła geotermalnych wód obukąpielisk znajdują się w Kotlinie dunajskiej, a ich składchemiczny niewiele się różni. Kąpielisko Velky Meder są interesujące latem, głównie dla rodzin z dziećmi, a pozasezonem dla seniorów.
 


 • Baseny termalne Słowacja - Kąpielisko termalne Podhajska

 • Ośrodek Wellness Aquamarin oferuje kompleks usług umożliwiającychodpoczynek i relaks. Nazwa ośrodka wellnes pochodzi od drogocennegokamienia akwamaryny (aquamarine = woda morska). W ośrodku wellnessodwiedzający mają do dyspozycji świat basenów zewnętrznych iwewnętrznych, świat odnowy, łaźnię turecką Hammam, miejscapozwalające na relaks, ogródbotaniczny i kawiarnię.
  Kąpielisko termalne PodhajskaKompleksbasenów wewnętrznych składa się z głównegobasenu rekreacyjnego z wieloma atrakcjami wodnymi, np. dziką rzeką,hydromasażami, wodospadem, barem wodnym. W skład wewnętrznegowodnego świata wchodzą dwa baseny jacuzzi i brodzik dla dzieci. 

  Baseny termalne Słowacja -Kąpielisko termalne Podhajska

  Baseny termalne Słowacja - Kąpielisko termalne Podhajska. Nazewnątrz goście mają możliwość zrelaksować się w basenachtermalnych z wysoko zmineralizowaną wodą termalną, która składemprzypomina wodę z Morza Martwego– relaksacyjnym i dziecięcym, a do tego schłodzić się wspecjalnym basenie.Światodnowy oferuje wiele zabiegów relaksacyjnych w celu rozluźnieniaciała i wzmocnienia zdrowia – kompleks saun (sauna fińska,biosauna, sauna solna i ziołowa), prysznic, wodne piekło, pokojerelaksacyjne, basen chłodzący, spadający lód itp.Odwiedzającypodczas pobytu mogą w ośrodku wellness skorzystać z wodnego baru ikawiarni. Kąpielisko termalne Podhajska
 


Dlaczego baseny termalne Velky Meder?
1) idealne do leczenia zaburzeń mięśniowo-szkieletowych
2) idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów
3) możliwość jednodniowych wycieczek do starożytnego miasta Gyor, Komarna, Budapesztu, Bratysławy lub Wiednia
4) zorganizuj imprezy i zakwaterowanie bez pośredników z gwarancją najlepszych cen
5) najbardziej słoneczny region Słowacji
6) najlepsze ceny basenów oraz noclegów
SPRAWDŹ NAS!!